Hakkımızda

Biz kimiz ?

ASRY Tekstil iç giyim sektöründe yer alan güçlü bir şirkettir. Doreanse tescilli markamız ve diğer markaların son kullanıcıya satışını gerçekleştiren, Galiyet.com 2009 yılında kurulmuştur. ASRY Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin e-ticaret sitesidir.

Neden Galiyet.com? ?

Galiyet.com, uzman kadrosu ile birlikte rahat ve güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Hedefimiz ve önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Geniş ürün çeşitlerimiz ile kaliteli ve uygun fiyatlarla sizlere sunmak, siparişlerinizi zamanında eksiksiz olarak sizlere ulaştırmak için özen gösteriyoruz.

Vizyon

Mutlu müşteri, mutlu alışveriş sloganıyla çıktığımız bu yolda, siz değerli müşterilerimize en iyisi ve en kalitelisini sunmak.

Misyon

Alışveriş yaptığınız anda aklınızda herhangi bir soru işareti olmaması, kullanım kolaylığı ve güvenlik için en iyi teknik alt yapı ve en gelişmiş güvenlik olanaklarını sunmaktayız. İç giyim dünyanıza güzellik ve zarafet katmak, en güzel koleksiyonları sizlere sunmak görevimizdir.

Değerlerimiz
Galiyet.com ile birlikteliğinizi alışverişlerle sınırlı görmeyen, dost ve aile anlayışı içerisinde uzun yıllar sürdürmeyi bir görev bilincinde görmekteyiz. Sizlere en güzel alışveriş keyfini yaşatmak için ilkelerimiz;

·         Dürüstlük

·         Güvenirlik

·         İş Ahlakı ve Etiği

·         Gelişim en çok önem verdiğimiz değerlerimizdir.